.

.

Обединетите Научни Материјали WSAL12 Алуминиум Дупчиња Тежина Сет, 12 Парчиња

Обединетите Научни Материјали WSAL12 Алуминиум Дупчиња Тежина Сет, 12 Парчиња

DEN 325.92

Пристапност
Во достапна форма

Пакет димензии : 6.0 "L x 2.0" W x 2.0 " H. Пакет Количина : 1. Тип на производ : ЛАБОРАТОРИЈА за СНАБДУВАЊЕ.Земја На Потекло : Кина.Обединетите Научни Материјали WSAL12 Алуминиум Дупчиња Тежина Сет, 12 Парчиња.Овој производ е направен во Кина и произведени од страна на Обединетите Научни Материјали.

Главните карактеристики

Избор на клиент