.

.

10.1 Инчен Водоотпорен Таблета Случај за Леново Табот 4 10 Табот 3 10 Плус YogaTab 3

10.1 Инчен Водоотпорен Таблета Случај за Леново Табот 4 10 Табот 3 10 Плус YogaTab 3

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

КОМПАТИБИЛЕН СО - 11 инчен i Pad Про 10.5" 9.7" i Pad Про 10.2" i Pad 10.5" i Pad Воздух 2017 Нови 9.7" i Pad 10" за Microsoft Surface Оди 10.5" за Површината Оди 2 10.1" за Леново Smart Картичката P10 M10 10.8" Јога Книга C930 10.1" за Леново Табот 4 10 10.1" Ideapad D330 10.5" за Samsung Galaxy Tab Со 10.5" за Galaxy Tab S4 S6 10.6" за Samsung Галакси Книга 10.5"за Galaxy Tab S5e WLAN 10.1" за Galaxy Tab 10" за ACER Iconia Една Таблета 10,1" за Acer Iconia Едно 10. УДОБНО & ПОГОДНО : Овој лаптоп случај има cinched отворање.Оваа акти, како и безбедност за да се осигурате дека вашиот уред нема начин на паѓа надвор, да не се изгубат, за добивање на оштетени, како и за лесен пристап.Ракавот е здрав изградба, со супериорен заштита, давајќи им на вашите различни користење на искуство.СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА : Лаптоп Ракави со функцијата на водоотпорен & Влага Бесплатен, направени од водоотпорен материјал кој ја оневозможува вода и пареа.Овој лаптоп Ракав обезбедува штета апсорпција и заштита на вашиот уред од прашина, нечистотија, се судрат и случајно гребнатини.ПОВЕЌЕ КАПАЦИТЕТ за СКЛАДИРАЊЕ : Доволно простор за да се задржи полнач, кабли, USB и други бизнис essentials, картички или пенкала може да се става во џеб, за полесно да пристапите џеб и повеќе погодности.ПОВЕЌЕ ПРАКТИЧНА настава : Тенок & Преносни, едноставен дизајн е погодна да се користи како една рачна ташна, исто така, лесно можете да лизгајте го во вашиот ранец како внатрешна кеса.Neoprene ракав обезбедува најстариот сеопфатна заштита за вашиот таблет.Издржливи, времето-отпорни neoprene ракав перници и го заштитува вашиот таблет и предмети.Мек, флексибилен и тенок, тоа е погодно да се носат случај со себе.Направен од вода-отвратителен ткаенина што ја оневозможува вода и пареа ефикасно.тенок и лесен дизајн за да се приспособат секојдневна употреба и потребите за заштита.Компатибилни Модели : 9.7" за i Pad Про 9.7" за i Pad Воздух / Air 2 за i Pad 1/2/3/4 10.5" за i Pad Про 11" за i Pad Про за Леново : 10.1" за Lenovo Ideapad Miix 310 10.1" за Леново ЈОГА КНИГА 10.1" за Леново Табот 2 A10 Таблета 10" за Леново Табот 4 10.1" за Леново Табот 4 10 плус 10.1" за Леново Јога Табот 3 Таблета 10.1" за Леново Јога Табот 3 Про за Acer : 10.1" се Стремат Switch 10 10.1" за Acer Iconia Едно 10 за HP : 10.1" за HP Elite Pad 1000 G2 Таблета за SAMSUNG : 9.7" за SAMSUNG Galaxy Tab Таблета 9.6" за SAMSUNG Galaxy Tab E Таблета 9.7" за SAMSUNG Galaxy Tab S2 / S3 10.5" за SAMSUNG Galaxy Tab S4.

Главните карактеристики

Избор на клиент