.

.

HAOX Масло Игла Маслиново Ракав Сет, Велосипед Масло Игла Маслиново Ракав Широк Компатибилност Силна за Велосипед

HAOX Масло Игла Маслиново Ракав Сет, Велосипед Масло Игла Маслиново Ракав Широк Компатибилност Силна за Велосипед

DEN 186.96

Пристапност
Во достапна форма

5 in Olive Глава : Прибл. Широк Применливост : Погоден за нафта пршлен, масло игла маслиново главата и масло диск посебно.Функција : 1.1 во внатрешниот хексадецимален клуч, операцијата на владата е во насока на стрелките на часовникот.Ротација насока на маслиново ракавот е спротивно од стрелките на часовникот, правилна инсталација на нафта иглата треба да биде во маслиново ракав, масло игла не може да биде надвор, маслиново ракав треба да hitch масло игла.1 во Внатрешниот Хексадецимален Клуч Пакет Листа : 1 x Масло Игла 1 x Маслиново Head Note : Сите сопирачки со зборот "СТЕЛТ‑A‑MAJIG" напишани на сопирачката се справи со мора да го користите овој маслиново главата.

Главните карактеристики

Item Type:
 Bike Oil Needle Olive Sleeve Set
Weight:
Approx.2g / 0.1oz
Material:
Aluminum Alloy Olive Head + Stainless Steel Oil Needle
Product Size:
Oil Needle:
Approx.12mm / 0.5in
Olive Head:
Approx.8mm / 0.3in
Features:
Quick Disassembly Type
Application:
Suitable For AVID Full Series Oil Disk
Installation Tool:
Approx.2mm / 0.1in Inner Hex Wrench
Package List:
1 x Oil Needle   :
1 x Olive Head :
All brakes with the word STEALTH‑A‑MAJIG written on the brake handle must use this olive head. :
Избор на клиент