.

.

Brand3 Аниме Вирус Стратешки Оклопни Пешадија Лаптоп Ракав Торба Таблета Случај 13 13.3 Аниме Компјутер Торба Случај Ракав Mouspad-Површината За Лаптоп/Таблет Вода Се Одвра

Brand3 Аниме Вирус Стратешки Оклопни Пешадија Лаптоп Ракав Торба Таблета Случај 13 13.3 Аниме Компјутер Торба

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени со водоотпорен материјал, со врвот отворање патент плови без проблеми и овозможува лесен пристап до вашиот уред.Тенок и лесен, не рефус вашиот уред и лесно може да слајд во вашиот briefcase, ранец или други торба.Направени со водоотпорен материјал, со врвот отворање патент плови без проблеми и овозможува лесен пристап до вашиот уред.Тенок и лесен, не рефус вашиот уред и лесно може да слајд во вашиот briefcase, ранец или други торба.

Главните карактеристики

Избор на клиент