.

.

Ampopt Во Облик На Седиште Задебелена Тоалет Појас Прстен Седиште Во Тоалет Тоалет Перница Домаќинство Bushion О Топло Универзална Пренослив Тоалет И Бања Производи (Син

Ampopt Во Облик На Седиште Задебелена Тоалет Појас Прстен Седиште Во Тоалет Тоалет Перница Домаќинство Bushion

DEN 133.44

Пристапност
Во достапна форма

Лесен За Чистење : Овој Тоалет Седиште Може да Биде Машина за мијат По Биде Отстранета, И Тоа Може да Биде Рака-измиени.Тоа Е Лесен И Погоден За Чистење, И Не Исчезнат Или Исчезнат.Производот Содржи : 1 PC Дебели Тоалет Седиште.Високо-квалитетни Материјали : Тоа Е Направен Од Високо-квалитет на Кадифен Баласт, Која се Чувствува Удобно И Мека.Пченка Ткаенина Е Кожата-friendly И Повеќе Внимателен.Тоа Не Се Држи До Косата И Доаѓа Со Пренослив Дизајн.Производ Големина : Големината На Овој Дебел Тоалет Седиште Е 36 X 45 CM/14.17 X 17.72 Во.Задебелена Универзална Тоалет Перница : Задниот дел Не Е Лесно Да се Навлажни со Вода Дизајн Го Прави Целиот Лесно Да се Чисти И се Чува Чист, Иновативни Full-затворени Дизајн, Така Што Во Тоалет Перница Нема да Се Префрли се Должи На прекумерна употреба, Доаѓа Со Тока Дизајн, Може да Се Прилагоди Слободно, Погоден За Повеќето Тоалет Седиште.Лесен за чистење : Овој тоалет седиште може да биде машина за мијат по биде отстранета, и тоа може да биде рака-измиени.Тоа е лесен и погоден за чистење, и не исчезнат или исчезнат.Производот содржи : 1 PC дебели тоалет seat Thickened универзална тоалет перница : задниот дел не е лесно да се навлажни со вода дизајн го прави целиот лесно да се чисти и се чува чист, иновативни full-затворени дизајн, така што во тоалет перница нема да се префрли се должи на прекумерна употреба, доаѓа со тока дизајн, може да се прилагоди слободно, погоден за повеќето Тоалет seat Installation чекори : инсталирајте и да ја поправите тока зад задебелена тоалет седиште за во тоалет прстен, и affix на тока до тоалет прстен, тогаш инсталацијата е успешна, и можете да уживате во топла тоалет искуство во winter High-квалитетни материјали : Тоа е направен од високо-квалитет на кадифен баласт, која се чувствува удобно и мека.Пченка ткаенина е кожата-friendly и повеќе внимателен.Тоа не се држи до косата и доаѓа со пренослив дизајн.FEATUREProduct големина : големината на овој дебел тоалет седиште е 36 X 45 CM/14.17 X 17.72 во.

Главните карактеристики

Избор на клиент