.

.

12.3 инчен Лаптоп Ракав за Acer Chromebook R11 се Стремат R само 11,6 за HP Поток Завист x360

12.3 инчен Лаптоп Ракав за Acer Chromebook R11 се Стремат R само 11,6 за HP Поток Завист x360

DEN 382.80

Пристапност
Во достапна форма

Нашите 11 - 12.3 за Леново : за Леново Chromebook C330 само 11,6, за Леново 110 S, за Lenovo Think Pad Јога 11e само 11,6, за Леново Јога 300 само 11,6, за Леново Flex 11for Microsoft Surface Про X/7/6/5/4/3/2/1for Google Pixelbook 12.Оваа акти, како и безбедност за да се осигурате дека вашиот уред нема начин на паѓа надвор, да не се изгубат, за добивање на оштетени, како и за лесен пристап.

Главните карактеристики

Избор на клиент