.

.

Планетата Неонски Знак - Protecu USB Батеријата е Управувана LED Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот | Неонски Светла за Спалната соба Роденден, Свадба Партија Божиќ Декораци?

Планетата Неонски Знак - Protecu USB Батеријата е Управувана LED Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот | Неонски Светла

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

СВЕТЛО ДО ВАШИОТ ЖИВОТ : Protecu планета во облик на LED неонски знаци се прекрасни неонски светла за соба декорација и убави и модерни декоративни неонски светлосни знаци за декор.Тоа создава топла светлина амбиент во вашиот дом.Оваа неонски планета светне знак помогне да се создаде вселената атмосфера за деца.USB & НАПОЈУВА БАТЕРИЈА : Protecu розова & сина планета led знаци може да се напојува со 3 X AA батерии(не се вклучени) или USB кабел.Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид switch копчето контроли на полнење на батеријата САМО.Можете да се поврзете на компјутер, ТВ или моќ банка.Постои кука на оваа планета неонски светлина која ви овозможува да висат на ѕидот.Исто така можете да ги ставите на маса, ментл, полица и гардеробер.ГОЛЕМИНА на НЕОНСКИ ЗНАК : L : 11.8" * H : 6.9" * W : 0.79", прекрасна планета неонски знаци за спалната соба.Овие симпатична планета неонски знак е прилично декоративни светлина за вашиот дом, особено за вашите деца' спалната соба ѕидни декорации.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ & ВИСОКО БЕЗБЕДЕН : Ова неонски light изработени од премиум пластични материјали со низок напон, е енергетски ефикасен и популарни неонски знак декор.Според тоа, може да се користи безбедно во детска' спалната соба и не се добива топла, дури и по долго време користење.СОВРШЕН ДОМА ДЕКОР ПОДАРОК : Protecu планета led знак е совршен подарок за декор за ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, роденден, свадба, забава, перформанси, специјални прилики, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент