.

.

2 парчиња Обновливи Пластични Плетење Владетел Игла Мерач Инчен Шиење Владетел cm 2-10мм Sizer Мерка за Шиење Алатки Нас велика БРИТАНИЈА, Канада Големини Дизајн Владет?

2 парчиња Обновливи Пластични Плетење Владетел Игла Мерач Инчен Шиење Владетел cm 2-10мм Sizer Мерка за Шиење

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

2.100% Сосема Нов И Висок Квалитет!. 1.Добар Квалитет Носи Добро За Статистика Искуство. 4.Моден Дизајн, Да Те Направи Да Падне Во Љубов Со Заводот.Материјал : Plastic Color : Како Слика Show Size : 15 Cm Package Листата : 2 парчиња Владетели (Не се Вклучуваат Било какви Други Додатоци)Забелешка : 1.Вистинската Боја Може Да Биде Малку Разлика Од Сликата. 2.Поради Прирачник за Мерење, Големината Може да Има 12 Cm Разлика. 2 парчиња Обновливи Пластични Плетење Владетел Игла Мерач Инчен Шиење Владетел Cm 2-10мм Sizer Мерка за Шиење Алатки Нас велика Британија, Канада Големини Дизајн Владетел Трајни и Модата.Материјал : Plastic Color : Како Слика Show Size : 15 Cm Package Листата : 2 парчиња Владетели (Не се Вклучуваат Било какви Други Додатоци)Забелешка : 1.Вистинската Боја Може Да Биде Малку Разлика Од Сликата. 2.Поради Прирачник за Мерење, Големината Може да Има 12 Cm Разлика.Пакет Including1.

Главните карактеристики

Избор на клиент