.

.

SportDOG Бренд FieldTrainer 425XS Add-A-Куче Јака за Тврдоглави Кучиња - Дополнителни, Замена, или Екстра Јака за Вашето Далечинско Тренер - Водоотпорен и Батерија со Ѕвонење, Вибр?

SportDOG Бренд FieldTrainer 425XS Add-A-Куче Јака за Тврдоглави Кучиња - Дополнителни, Замена, или Екстра Јака

DEN 2878.80

Пристапност
Во достапна форма

Јака само за Примачот, за тврдоглави кучиња; да ги прошират своите сегашниот систем или да го замени стариот јака.Компатибилен со Sport DOG Бренд Field Trainer 425 XS (SD-425 XS), 425 S (SD-425 S).Водоотпорен и подводните до 25 метри користење Dry Tek технологија.Одговара на кучињата 8 фунти или поголем со вратот големини 5"-22".Литиум-јонска батерија со 2-час брзо полнење; се карактеризира со ниско ниво на батеријата индикатор за да знаете кога да се наплатат.

Главните карактеристики

Избор на клиент