.

.

uxcell Мини Топла Лепак Пиштол Стапови 8-инчен x 0.44-инчен за Лепак Пиштоли, Црвена 6pcs

uxcell Мини Топла Лепак Пиштол Стапови 8-инчен x 0.44-инчен за Лепак Пиштоли, Црвена 6pcs

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

【Во голема мера Компатибилен】- 8-инчен долго и 0.44-инчен дијаметар топла лепак стапови одговара на повеќето од лепак пиштоли на пазарот. 【 Материјал】 - Топла лепак стапови направи на ЕВА.Лесно-топи & стап.Тоа е исто така неверојатно издржливи и долготрајни. 【Предност】 - Неверојатно тешки & разноврсна, Топла Лепак Стапови обезбеди долгорочна задржете дури и тешко да се поврзе површини. 【Функција】 - јасно лепило работи со двете висока и ниска температура, лепак пиштоли и карактеристики продолжено работно време за дополнителна погодност за сите видови на проекти. 【Широко Апликација】 - Изберете овие стапови за да започнете вашата креативна работа!Уметност, изработката, основните поправки, изолирање, домашно накит, ткаенини, пена и повеќе!.

Главните карактеристики

Избор на клиент