.

.

DKKLRR 5Pieces Шапка Полици Мултифункционален Виси Безбол Капи Рек Носителот на Вратата за Чување Шапка Организатор на Вратата Ѕид Плакарот Бања (ЦРНА)

DKKLRR 5Pieces Шапка Полици Мултифункционален Виси Безбол Капи Рек Носителот на Вратата за Чување Шапка Организатор

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Само да се откажам и да го користите веднаш. -Рамни куки се закачени зад вратите, плакари, итн. [Лесна инсталација] : Едноставно поврзете секој прстен, еден по еден да се заврши на собранието. [Мулти-функција организатор]-се користи за бејзбол капи, тесни-фитинг капи, шалови, сонце очила, торби, паричници или во бањата да се одржи крпи и сите други буџетски ставки, како што се чадори.Тоа може да носи тежина од 3~5kg / 6.Без дупчење, без алатки.

Главните карактеристики

Избор на клиент