.

.

9 10 Инчен Таблет Ракав Случај за iPad 10.2, iPad 9.7, iPad Mini 5, Fire HD 10, Fire HD 8, Galaxy Tab Мека Заштитна Торба

9 10 Инчен Таблет Ракав Случај за iPad 10.2, iPad 9.7, iPad Mini 5, Fire HD 10, Fire HD 8, Galaxy Tab Мека Заштитна

DEN 530.40

Пристапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВИ & МЕК МАТЕРИЈАЛ Направен од висок квалитет, мека и да се прошири neoprene материјал, со топ-отвори устата за лесен пристап до вашиот уред.ВОДА & ШОК ОТПОРНИ на Вода-отвратителен и шок-апсорбирање на ракав случај го штити вашиот уред од прашина, нечистотија, влажни, шокови и испакнатините.СЛИМ & ЛЕСНИ - Тенок и елегантен дизајн, лесно да се носат, не рефус вашиот уред до, може да се врши сам или слајд во вашата торба, ранец или други торба.ДИМЕНЗИИ : Надворешни Димензии : 11 х 8.5 x 0.5 инчи.Внатрешни Димензии : 10 x 8 x 0.25 инчи.Совршено се вклопуваат за 7 инчни, 8 инчен, 9 инчен, 10 инчен таблети.КОМПАТИБИЛНОСТ - Таблета ракав случај за i Pad Воздух 10.2, i Pad 9.7, i Pad Mini 5 7.9, Оган 7/7 Деца Издание /HD 8/HD 8 Деца Издание/Деца Издание 6, Galaxy Tab 10.1/Табот E 9.6/Табот S2 9.7, Smart Картичката P10 M10 10.1, Змеј Допир X10 /V10 10"/K10 10.1, Површината Одат 10, LG G Подлога 10.1", Acer Iconia Еден од 10 и повеќе.Roxie 8 9 10 Инчен Водоотпорен Таблета Ракав Случај за Galaxy Tab 10.1, Smart Картичката 10 M10 P10 10.1, i Pad Про 10.2 9.7, i Pad Воздух 10.2 инчен Таблет Заштитна Bag This голем модерен, но елегантен професионален дизајниран лаптоп ракав ги штити вашиот лаптоп и модни додатоци од било несакани испакнатини, инциденти и чука, која може да го оштети вашиот уред.Тенок и лесен, на ракавот не рефус вашиот уред и може да се слајд лесно во вашиот ранец, briefcase, или било која друга торба.Компатибилен со : 9.7 инчен Новиот i Pad, i Pad Воздух 2/i Pad Воздухот, i Pad 4/3/2, i Pad Mini 5, Оган 7/7 Деца Издание /HD 8/HD 8 Деца Издание/Деца Издание 6, за Samsung Galaxy Tab 10.1/Табот S4 S6 S5e 10.5/Табот E 9.6/Табот S2 9.7, за Леново Табот 4 10.1/Smart Картичката P10 M10 10.1, Змеј Допир X10 /V10 10"/K10 10.1, Површината Одат 10, LG G Подлога 10.1", Acer Iconia Едно 10 и повеќето 8-10 Инчен Таблет.

Главните карактеристики

Избор на клиент