.

.

Bettomshin 2 парчиња KFL002 Монтирани Перница Блок Топката Лежишта Seat Лого, 15x67x42mm(ID x L x W) Челик Леано Железо Сет

Bettomshin 2 парчиња KFL002 Монтирани Перница Блок Топката Лежишта Seat Лого, 15x67x42mm(ID x L x W) Челик Леано

DEN 291.36

Пристапност
Во достапна форма

[ТИП на ПРОИЗВОД Пакет се Вклучени : 2 ПАРЧИЊА;Затворени за да се спречи нечистотии од запишување. [ДИМЕНЗИИ] Внатрешна Понесе : 35mm/1.38 инчен; должина 167mm/6.57 инчен;width : 93mm/3.66 инч. [ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] Материјал : Хром Челик,Цврсти леано Железо домување,издржливост и отпорност на деформитет под тешките бремиња. [КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ] Компактна структура, сигурен запечатување и лесен за ракување. [ШИРОКА ПРИМЕНА] Тоа е широко се користат во земјоделството, текстилната, рударството, металургијата, индустрија, транспорт машини и други области.

Главните карактеристики

Избор на клиент