.

.

OVTSPO Молња Неонски Знаци LED Светло Збор Знак за Спалната соба Ѕид Батеријата или USB Напојува Персоналните Сопствени Добри Вибрации Естетски за Пиво Бар Спалната соб?

OVTSPO Молња Неонски Знаци LED Светло Збор Знак за Спалната соба Ѕид Батеријата или USB Напојува Персоналните

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

Моќ мора да биде исклучен пред собранието или чистење.Оваа светлина е дизајниран исклучиво за внатрешни работи употреба, освен влажни простории.Моќ мора да биде исклучен пред собранието или чистење.Не ја вметнете или исклучете го кабелот за напојување со влажни раце.Тоа може да биде поврзан со USB интерфејс или компјутер. 【СОВРШЕН ПОДАРОК Широко се користи во смерот забави, свадби,булчински банкети,Бар Денот на Вљубените и други прослави, Неонски Светла повеќето око-фаќање на Оркестарот на партии.Оваа светлина е дизајниран исклучиво за внатрешни работи употреба, освен влажни простории.

Главните карактеристики

Избор на клиент