.

.

LED Електрични Фенер Шатор Светилка Преносни Кука Итни Светла Кампување Сијалица за Кампување Патио Градина (Боја : Бела)

LED Електрични Фенер Шатор Светилка Преносни Кука Итни Светла Кампување Сијалица за Кампување Патио Градина

DEN 1101.12

Пристапност
Во достапна форма

Електрични светилки е кампување, риболов, отворено, автомобилската, на моќ прекинување, итна употреба.LED отворено светилка со кука, тоа може да биде портабилен и виси од секаде.На Dimmer е голем плус на Фенер, тоа ви овозможува да го контролирате количеството на светлина излез.Работен напон : 110 V-240 V.Материјал на маса светилка е ABS.Ако било какви прашања ве молиме слободно да ни e-mail.Нашиот тим е многу среќни да ви помогне да ги реши сите проблеми.Име на производ : електронски lantern Light код тип : LEDProduct материјал : ABSPower : 7 WVoltage : 110 V-240 VApplicable метод : полнење/plug-in use Battery капацитет : 1800 Mah Application : кампување, планинарење, затемнување, fishingcontain : Електронски фенер x1 USB кабел x1 (не вклучувајќи адаптер).

Главните карактеристики

Избор на клиент