.

.

10 Компјутери Акрилик Знак Носителот Стојат Јасен Знак Носителот Хоризонтална Т Форма 11.7 x 8.3 Инчен Пластични Десктоп Екранот Држачот за Маса Мени Стојат Акрилик Ра?

10 Компјутери Акрилик Знак Носителот Стојат Јасен Знак Носителот Хоризонтална Т Форма 11.7 x 8.3 Инчен Пластични

DEN 815.76

Пристапност
Во достапна форма

Силна и Не се Скрши : овие десктоп знак носители се направени на квалитетот акрил, кој е здрав и сигурен, не е лесно да се скрши или да се носат, Тие имаат мазни површини и агли, може да се примени безбедно за долго време.Силна Practicability : јасно акрилик рамка има висок двојно двострано јасност и добар визуелен ефект, која е погодно за вас за да ги пребарувате прикажани слики и постери; На здрав база дизајн го прави екранот носителот лесно да се застане, со добро искуство.Она што Ќе Добиете : пакетот има 10 парчиња на хоризонтална акрилик маса знак носителот и секој мерки 29.7 x 21 cm/ 11.7 x 8.3 инчен; Доволни количини може да ги исполни вашите различни барања, погоден за лична и јавна дисплеј употреба.Широк Спектар на Апликации : двојно двострано Т облик на екранот знак стои имаат различни апликации, која може да се примени за да се прикаже рекламирање страници, книги, брошури, табела знаци, менија, постери и повеќе, соодветно за дом, канцеларија, училиште, ресторан, црква, хотел, шоу, свадба и многу повеќе.Лесен за Употреба и Јасни : на хоризонтална стојат до знак носител е компактен и лесен, можат да бидат зачувани во вашиот ранец или да се постави на масата; Можете да ги носителот со влажна крпа или да се мие со вода кога е прашливи.

Главните карактеристики

Избор на клиент