.

.

Единствен Мал Диносаурус Piñata - 1 Компјутер, multicolor, една големина

Единствен Мал Диносаурус Piñata - 1 Компјутер, multicolor, една големина

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува 1 компјутер Мини Диносаурус Piñata.Овој производ е мал диносаурус piñata декорација, која доаѓа во зелена боја.Употреба на овој производ како дел од вашиот роденден игри со пополнување со посебни третира и партија услуги кои се лесно се ослободува од кршење.Овој производ е направен од квалитетот cardstock и хартија.Красат вашата маса или играат игри со нашите 1 компјутер Мини Диносаурус Piñata.Овој производ е мал диносаурус piñata декорација, која доаѓа во зелена боја.Употреба на овој производ како дел од вашиот роденден игри со пополнување со посебни третира и партија услуги кои се лесно се ослободува од кршење.Овој производ е направен од квалитетот cardstock и хартија.

Главните карактеристики

Избор на клиент