.

.

Piñata Додатен Партија Услуги , 64pc

Piñata Додатен Партија Услуги , 64pc

DEN 262.32

Пристапност
Во достапна форма

Пакет од 64 Piñata Додатен Партија Услуги.Овој пакет на piñata stuffers вклучува 8 видови на играчки и на партиските услуги.Пополни piñata или goodie кеси со овој пакет на партијата на услуги за да додадете некои возбуда на партиски игри.Piñata спојници се идеални за било деца роденден.Не заборавајте да го комбинираат ова со други деца партија материјали и партија услуги.Има роденден пука со забава со овој пакет на Piñata Додатен Партија Услуги.Овој 64 парче пакет на piñata додатен е преполн со 8 различни играчки вклучувајќи лавиринт игри, kazoos, новина носот и мустаќи ја маскира, и повеќе.Додадете ова до повлекување string piñata или стандарден piñata и да се види на забава дожд надолу кон следниот дете роденденска забава.

Главните карактеристики

Избор на клиент