.

.

Заштитна Силиконска Случај за Nintendo Switch OLED Модел Поддршка Одвиваат Switch OLED Застане. Контрола Покрие со Шок-Апсорпција и Анти-Нула Дизајн (Бела)

Заштитна Силиконска Случај за Nintendo Switch OLED Модел Поддршка Одвиваат Switch OLED Застане. Контрола Покрие

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

【Наменета за Префрлање OLED Модел 】Надгради и нови дизајнирани за Nintendo Switch OLED Модел 2021, заштитни случај маска е направена од премиум силикони за да се обезбеди целосна заштита. 【Токму Cutouts】На заштитни случај е дизајниран за Nintendo Switch OLED Модел и е прецизно да се совпадне со Switch OLED модел конзола е сите пристаништа, отвори и копчиња. 【Премиум Издржлив Материјал】На меки силиконски покрие случај е направен од супериорен квалитет гума силиконски гел кој обезбедува мека и поудобно во костец, и може да го зголеми вашиот контрола на удобност, но исто така и подобрување на контрола, што ќе ви овозможи да играат игри полесно. 【Заштита за Вашиот Switch OLED】Оваа премија силиконски материјал е многу мека и кожа-пријателски, може да се заштити Nintendo Switch OLED од Прашина, Нула & Шок, го продолжи животниот век на играта машина тело.И ќе им даде на нашите раце повеќе удобно чувство при играње игри. 【Брза Услуга на Клиентите】Нашата прва грижа е вашето задоволство.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Заштитни Случај за Nintendo Switch OLED Модел, Анти-Шок и Анти-Нула Заштитни Случај Покритие за Префрлање OLEDErgonomic дизајн : употреба на Високо квалитетни удобно кожата-пријателски материјал кој допир поудобно.Прецизно Сечење : На совршено подреден во средина cutouts се обезбеди целосен пристап до сите функции на Nintendo Switch OLED Модел.Сите круг заштита за Префрлање OLED : На силиконски случај е направен од шок-абсорбента супериорен квалитет гума силиконски гел за да додадете дополнителен слој на Прекинувач OLED заштита.Удобно Рачни Чувство : надградена Switch OLED случај карактеристики ергономија костец и мек материјал, кој нуди подобра мека рачка чувство.Пакет се Вклучени : 1x Меки Силиконски Случај за Nintendo Switch OLED Модел.

Главните карактеристики

Избор на клиент