.

.

Кожа Печат Алатка Марки Печат Резба Удари Алатки Занает Leathercrafting

Кожа Печат Алатка Марки Печат Резба Удари Алатки Занает Leathercrafting

DEN 887.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесен-За-Не марки за почетници и професионалци, може да се излезе совршено шема.Професионална алатка за кожа занаетчиски работи, стилски нова шема.Сите наши марки се изработени од месинг и се трајно прицврстени челик рачки.Одличен подарок за кожа занает љубовник.Големината на алатката е околу 10 cm долга.Сите наши марки се изработени од месинг и се трајно прицврстени челик рачки.На дизајни се уникатни, создадени од страна на нашиот тим.На отпечатоци се многу остри и чисти; секој печат се намали со користење на CNC машина.Можете да ги користите нашите печат за сузбивање на влажна зеленчук-пржен кожа, печат со чекан.Дебелина на кожа не помалку од 2,2 см.Ако користите кожа помалку од 2,2 см, ве молиме додадете еден слој под.Можете да ги користите нашите марки за печатење на chromed кожа, ќе треба да се загрее печат.Големина за секоја ознака што може да се види на слика или во име на печат.

Главните карактеристики

Избор на клиент