.

.

Складирање Кутија/Desktop Козметички Памук Јаже Ткаени Складирање Оддел/Перат Копче за Заштита на Животната средина Складирање Кутија (Боја : А, Големина : 27×27×17cm)

Складирање Кутија/Desktop Козметички Памук Јаже Ткаени Складирање Оддел/Перат Копче за Заштита на Животната

DEN 2357.28

Пристапност
Во достапна форма

Чист памук, плетени складирање кошница, перат, не-неисправни производи со памук конец интерфејс, умот не е да се пука.Спецификации : 18×18×14cm, 22×22×16cm, 27×27×17cm.Употреба : Место шкаф за чување облека, дребулии, итн., како козметика, toiletries складирање кутија, продавница за детски играчки, закуски, и др.; студија простор за складирање на книги и канцелариски материјал, и сл.; валкана облека складирање кошница, итн.Име : складирање box Specifications : 18×18×14cm, 22×22×16cm, 27×27×17cm Material : чист памук thread Popular елементи : : Нордиските style Uses : Место шкаф за чување облека, дребулии, итн., како козметика, toiletries складирање кутија, продавница за детски играчки, закуски, и др.; студија простор за складирање на книги и канцелариски материјал, и сл.; валкана облека складирање кошница, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент