.

.

Intex 4-Pack Реката Стаорец 48-Инчен Гумени Цевки за Езеро/Базен/Речни | 4 x 68209E

Intex 4-Pack Реката Стаорец 48-Инчен Гумени Цевки за Езеро/Базен/Речни | 4 x 68209E

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Ова 4-Пакет на Intex Реката Стаорец Гумени Цевки се храбар избор за лебдечки одредување на реката, забава во базенот, или за еден ден на плажа или езеро. 2 воздушни комори со двојно вентили направи Реката Стаорец комфорни и издржливи.Тешки-должност винил конструкција со силна 12-мерач на врвот и 16-мерач на дното.Мазна внатрешна споеви.Смели бои изгледаат одлично на вода.Стојат надвор додека се лебди во езерото, на плажа, базен, или река со овој 4-Пакет на Intex Реката Стаорец Гумени Цевки.Дизајниран со смели бои и забава цртан филм стаорец сликата, овие 48-инчен цевки се идеални за возраст од 9 и нагоре и изгледаат одлично на вода.Изградени со трајни винил, Реката Стаорец тие се тешки, доволно за сите ваши вода забава.Тие поседуваат сите околу земи линија за лесно ракување, dual воздушни комори и двојно вентили, и доаѓаат со поправка печ за полнење, ако е потребно.Со цевки како овие, ќе изгледа супер кул надвор на вода, додека да плови и поздравниот наоколу со овој 4-Пакет на тешки-должност Intex Реката Стаорец Гумени Цевки.

Главните карактеристики

Избор на клиент