.

.

На доградба на акрилни Нокти за Полнење,на доградба на Акрилни Нокти во Прав и Течност во Собата,Четка Сјајот Датотека француски Совети Помине Уметност Декорација

На доградба на акрилни Нокти за Полнење,на доградба на Акрилни Нокти во Прав и Течност во Собата,Четка Сјајот

DEN 1574.40

Пристапност
Во достапна форма

Нанесете тенок солидна гел (не се вклучени во овој комплет)или UVGel(јасен), лек (UVlamp,2 минути или LED светилка,30-60-тите години) се исуши. Чекате за на доградба на акрилни во прав за да целосно да се зацврстуваат(1 минута)5. Отстранување на Нечистотии со четка за чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент