.

.

Happyyami 8pcs Стол Нога Капи Мебел Силикон Заштита Покрие Пијано на Силиконски Влошки Кат се Лизга на Дното Стол Влошки за Круг Мебел Табела Нозе

Happyyami 8pcs Стол Нога Капи Мебел Силикон Заштита Покрие Пијано на Силиконски Влошки Кат се Лизга на Дното

DEN 960.00

Пристапност
Во достапна форма

Дебела доволно за да обезбедат добра звучна изолација, апсорпција, не се лизга и заштита на вашиот кат.Тие можат да бидат добра замена за оштетените пијано нозе и е специјално дизајниран за исправена pianos.Широк спектар на употреба, погоден за пијано нозе, кревети, софи, јадење столици, метал таверна столици, маси, кабинети и кафе маси.Тие може совршено да се совпаѓаат со исправени pianos и разни мебел, и може да се користи за да ги красат домовите или музички студија.Тие може да се заштити површината на дрвени кат од гребнатини и триење.Опис Дали сте во потрага за професионални но прифатлива пијано нога влошки?Дали сте во потрага за здрав, алатка која може да вршење на повеќе задачи во исто време?Ако е така, тогаш мора да фрлите поглед на нашите производи, кои можат да ги задоволат вашите потреби.Карактеристики - Боја : Транспарентна.- Материјал : PC.- Големина : 9. 80 X9. 80 X2. 00cm Пакет, Вклучувајќи ги и 8 x пијано нога влошки.

Главните карактеристики

Избор на клиент