.

.

Pontiac GTO Спортски Изглед Пакет ПСА Grilles Инсерти

Pontiac GTO Спортски Изглед Пакет ПСА Grilles Инсерти

DEN 6600.00

Пристапност
Во достапна форма

Pontiac GTO Спортски Изглед Пакет ПСА Grilles Влошки. 2004-2006 Pontiac GTO ПСА (Спортски Изглед Пакет) Репродукција Grilles.Овие репро grilles секогаш биле долго баран по разумна цена и време на испорака.На grilles се две парче дизајн направен од ABS пластика.Тие имаат саќе инсерти кои ги поврзуваат со рамка на решетката преку завртки.Отстранлив GTO амблем е инсталиран на возачот решетката.Grilles се во прилог користење на студ дизајн и планината преку акции табот живеалишта.Сите колекции се продаваат и со опкружува И honeycombs.Можете да ги купите одделно.Црна ABS : Овие се убаво доволно да се стави директно на автомобил.Не боја исти да се PBM.Ќе треба да се изшкуркан и prepped ако сакате да ја боја натпревар себе.

Главните карактеристики

Избор на клиент