.

.

Моне Ултра Зафат 3-во-1 Паметен Телефон Паричникот | Држачот | Потпирачот | Теал/Виолетова

Моне Ултра Зафат 3-во-1 Паметен Телефон Паричникот | Држачот | Потпирачот | Теал/Виолетова

DEN 191.52

Пристапност
Во достапна форма

Моне има 2 џебови кои можат да безбедно се одржи Кредитни Картички, ИД, Метро Картички, Бизнис Картички, Пари и многу Повеќе.Таа, исто така пакети тенок зафат што слајдови стан, кога вашиот телефон во вашиот џеб и слајдови се отвори кога ќе се држи.Држи го својот телефон со вашите прсти во Моне зафат ќе ги намали шансите на намалувањето, го прави користењето на вашиот телефон за texting и selfies поудобно и го намалува вашиот треба да се супер водат и да вирус твоите прсти, кога со помош на големи екрани.Лизгачки отвори стисокот на рака на Моне нуди корист кога вашиот телефон е поставување на маса и така - тоа делува како потпирач.Ова е совршен за читање, гледање филмови, се соочуваат со времето и само да се има дополнителни видливи на екранот на вашиот монитор или на крај.

Главните карактеристики

Избор на клиент