.

.

MOSISO Лаптоп Ракав Компатибилен со MacBook Air/Pro Ретината, 13-13.3 инчен Лаптоп, Компатибилен со 14 инчен MacBook Pro 2021 2022 М1 Pro/М1 Max A2442, Neoprene Акварел Мермер Торба со Мали Случај

MOSISO Лаптоп Ракав Компатибилен со MacBook Air/Pro Ретината, 13-13.3 инчен Лаптоп, Компатибилен со 14 инчен

DEN 323.76

Пристапност
Во достапна форма

Голема торба внатрешна димензија : 13.Иста боја како голема ракав торба, хармонија и стилски.Карактеристики на акварел мермер neoprene пена баласт слој и меки руно ткаенина поставата за судрат и шок апсорпција и заштита на вашиот компјутер од случајно гребнатини.Иста боја како голема ракав торба, хармонија и стилски.31 инчен (L x W x H).Тоа може да биде совршено се користи за работно и слободно време, стилски и пристоен изглед, ќе биде воодушевен со нашите торба.Дополнителни мала торба торбичка внатрешна димензија : 5.Дополнителни мали складирање торба торбичка за складирање глувчето и слушалка.5, компатибилен со Површина Лаптоп 4/3/2/1 13.Оваа MOSISO заштитна лаптоп ракав торба е направен од neoprene материјал, тенок, мала тежина, која е многу издржливи, не esaily скршени.Оваа елегантна професионален дизајниран лаптоп ракав ги штити вашиот лаптоп и модни додатоци од било несакани испакнатини, инциденти и чука, која може да го оштети вашиот уред.Дополнителни мали складирање торба торбичка го задржува помали предмети, добро организиран, лесно за вас да го складирање глувчето и слушалка.MOSISO Акварел Мермер Neoprene Лаптоп Ракав Торба со Мали Букви. Големите ракав торба ви овозможува да го носат вашиот лаптоп / лаптоп / Ultrabook компјутер во уникатно елегантен стил.Изградени со модерен тенок и лесен дизајн за да се приспособат секојдневна употреба и потребите за заштита.Тенок и лесен; не масовно на вашиот лаптоп и лесно може да слајд во вашиот briefcase, ранец, или други торба.Посебни акварел мермер лаптоп ракав кеса за да се покаже вашата личност.3/Завист 13/Stream 13/Поток 14/Павилјон 14; Компатибилен со Lenovo Think Pad X1 Јаглерод; компатибилен со Lenovo Idea Pad 13/14.64 инчен (L x W x H); надворешна димензија : 13.Зошто да Изберете MOSISO Торба?.

Главните карактеристики

Избор на клиент