.

.

Симпатична Мачка Везови Крпа Налепница Железо на Печ Цртан филм DIY Мрачно Детска Облека, Торби Шапка Значки Пеглање Шиење Закрпи(2)

Симпатична Мачка Везови Крпа Налепница Железо на Печ Цртан филм DIY Мрачно Детска Облека, Торби Шапка Значки

DEN 1135.20

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 8см - 3cm.Употреба метод : за Шиење/Пеглање итн.Употреба : Капи/Платно торба/Т-маица/Home мебел итн.Опис : Постои лепило на грбот, ве Молиме видете ја сликата подолу за тоа како да ги користите.Со цел да се бидат поцврсти, ве молиме едноставно да се шие неколку бода.Пакет Се Вклучени : 1 Компјутер Печ.Големина : 8см - 3cm Package се Вклучени : 1 Компјутер Patch Usage метод : за Шиење/Пеглање итн.Употреба : Капи/Платно торба/Т-маица/Home мебел итн.Опис : Постои лепило на грбот, ве Молиме видете ја сликата подолу за тоа како да ги користите.Со цел да се бидат поцврсти, ве молиме едноставно да се шие неколку бода.

Главните карактеристики

Избор на клиент