.

.

Топло Девојка На Доградба На Акрилни Нокти Комплет Течни Мономер Set - Резба Во Прав Сет Заврши Нокти Француски Совети Помине Уметност Декорација Алатки Сет

Топло Девојка На Доградба На Акрилни Нокти Комплет Течни Мономер Set - Резба Во Прав Сет Заврши Нокти Француски

DEN 743.76

Пристапност
Во достапна форма

12 различни бои акрилик во прав со екстра 3 поголем шише бело, јасно и розова боја за создавање фантастична кристал ефект.Пакет со акрил течни и dappen јадење.Истурете акрилик течност во dappen јадење, користете помине уметност пенкало за dap некои акрилик во прав и потоа dap во акрилик течност.Голема вредност комбо пакет за било помине изведувач за да почнете да го правите на доградба на акрилни нокти уметност дома или во студио/ салон.Одлична за зајакнување на вашите нокти и да го подобрат сјај.

Главните карактеристики

Избор на клиент