.

.

Shelloloh на доградба на Акрилни Нокти Комплет Професионални Акрилни Прав и Течност Сет на Лажни Нокти Совети Помине Уметност Сјајот во Прав Форми Нокти Алатки Сет за Н

Shelloloh на доградба на Акрилни Нокти Комплет Професионални Акрилни Прав и Течност Сет на Лажни Нокти Совети

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

▶СИТЕ-ВО-ЕДНО доградба на Акрилни Нокти Комплет : Дојде со 3 акрилни бои во прав(јасно бели пинк),30ml акрилик течност,12 бои, сјај во прав,бела/јасни лажни нокти совети,ноктите форми,нокти датотека/четка/лепак/машина,Cuticle Масло,чаша првенство,дрвен стап.Заврши Нокти Алатки за на доградба на Акрилни Нокти. ▶Acrycli Прав и Течност во Собата : 3 Бои на акрилик во прав за избор,се создаде различна боја на ноктите продолжување совети;30ml акрилик течност,не треба да се порачаат посебно;12 бои, сјај прав,можете да го дизајн шарени shinny на доградба на акрилни нокти како што сакаат. ▶Лесен за Употреба,Брзо и Градење на Долготрајни : исуши,нема потреба да се излечи помине ламба, се создаде совршен нокти проширување во рамките на кратко време, дури и за почетник!Со соодветна пријава, 2-3 НЕДЕЛИ облечен е реален. ▶Прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, или сестри, и одличен за Свадба/Home/Партии/Отворено/итн.Голема вредност комбо пакет за било помине љубовник да почнете да го правите на доградба на акрилни нокти уметност дома или во студио/ салон. ▶УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Да се обезбеди подобар производ е нашата цел,па ние треба вашата повратна информација и оптимизација на совети.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со продавачот директно,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. 3 x Акрилик Прав – 8g (Јасна, Бела, Розова) 1 x Акрилик Течност - 30ml. 1 x Cuticle Масло. 1 x Помине Лепак(10g). 1 x Акрилик Пенкало. 1 x Стаклена Чаша. 1 x Нокти Датотека. 1 x Помине Clipper. 1 x Чистење со Четка. 20 x Дрвен Стап. 20 x Помине Водич Форми. 12 x Помине Сјајот во Прав. 1 x Кутија На 100pcs Лажни Нокти Совети - Бело. 1 x Кутија На 100pcs Лажни Нокти Совети - Јасно.

Главните карактеристики

Избор на клиент