.

.

(ПАКЕТ НА 2 ГРУПИ) MaxGear Брошура за Држачот на 6 x 9 Инчи Знак на Држачот за Ѕид Литература Носителот Флаер Држачот за Ѕид за правилно Поставена Брошура Носители Памфлет

(ПАКЕТ НА 2 ГРУПИ) MaxGear Брошура за Држачот на 6 x 9 Инчи Знак на Држачот за Ѕид Литература Носителот Флаер

DEN 801.36

Пристапност
Во достапна форма

Премиум Јасно Акрилик : Max Gear брошура за држачот е изработен од премиум јасно акрилик, трајни доволно да се спротивстави на нула или да се загрози; супер транспарентен, светло-пондериран и таписерии;.Заоблени Рабови безбедно и ефикасно да ги користат;.Монтажа Hardwares се Вклучени : Производ пакет содржи монтажа завртки е потребно, прилично лесен за монтирање на ѕид, а и постојат 3 pack 6x8 инчи брошура носители заедно.Мулти-цел Функција : Идеален за собирање на брошури, литература, брошури, памфлети, флаери, хартија, сметки, знак трудови, итн,. 12 Месеци По-Продажбата на Услугата : Ние нудиме целосна наплата или бесплатен замена, ако постои било кој квалитет на прашања, па затоа не грижете се, само да купам тоа !.

Главните карактеристики

Избор на клиент