.

.

Млеко Мед Рака Восок Маска, Рака Маска, Мед и Млеко Кора Исклучување Рака Восок Навлажнувачки Хидратантен Негување Exfoliating Суви Испукани Навремено (1PC)

Млеко Мед Рака Восок Маска, Рака Маска, Мед и Млеко Кора Исклучување Рака Восок Навлажнувачки Хидратантен Негување

DEN 1740.00

Пристапност
Во достапна форма

Направен од мед, млеко и хијалуронска киселина, длабоко негување ефект. Лесно тече течност, мека и нежна текстура, мазна и лесно да се примени. [Топло Совет]-нанесете тенок слој секое време, во спротивно тоа трае долго време да се исуши.Премногу дебела не е корисно за филмот формирање, премногу тенка не е лесно да се солза.За време на употреба, фен за коса или фан може да се користи за да се забрза филмот формирање на рака восок.[Млеко Мед Рака Восок Маска]-Изработени од природни млеко екстракт екстракт од мед, глицерин. [Упатство за Употреба]-Мед и млеко кора од handwax маска, лесен за употреба.Течност - мека и нежна структура, лесно се апсорбира кога се применува еднакво. Лесно да се апсорбираат и длабоко јадев, лесно да се откине по суво, тендер.Примена на рака крем по користење на рака восок може да се подобри грижата за кожата. Главно се користи за да нежно се грижи за, заличи и moisten вашите раце.Рака Маска Мед И Млеко Кора Исклучување Рака Восок Навлажнувачки Хидратантен Негување Exfoliating Суви Испукани Навремено Рака Филм Раце Заштита Функција : 1.По чистење на рацете или нозете, да преземат соодветни количина на мед handwax во раце или на глуждот, еднакво се применуваат на тенок слој (околу 1 мм е во ред). Млеко мед состојки, погоден за различни области на кожа на рака.Се препорачува да се користи 2 ~ 3 пати неделно.

Главните карактеристики

Item type:
Milk & Honey Wax Mask
Type:
Peeling Mask
Gender:
General
Color:
Yellow
Net content:
30ml
Ingredients:
Milk & Honey
Function:
Exfoliator/Moisturizing/Whitening/Nourish
After-sales service:
After purchasing our products, you will enjoy 24-hour after-sales service, and related product problems will be solved immediately and satisfied! :
Избор на клиент