.

.

Бања Хардвер Собата 12Крпа Бар, Тоалет Хартија Носителот, Крпа Прстен, Облека Кука,Брусен Злато Ѕид Монтирани Бања Хардвер Додаток Сет

Бања Хардвер Собата 12Крпа Бар, Тоалет Хартија Носителот, Крпа Прстен, Облека Кука,Брусен Злато Ѕид Монтирани

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

✔ВИСОК КВАЛИТЕТ на 3-парче хардвер собата е направен од премиум-одделение SUS 304 од не 'рѓосувачки челик, против корозија и' рѓа, нуди сигурен сила и долготрајни добар изглед. ✔Бранеа Злато Заврши, обезбедува површината мазна & деликатна, лесно да се чисти, и тој нуди зголемена визуелна жалба, што го прави класична прилог на секоја бања. ✔СТРАНА НАПРАВЕНА од 3-парче додаток групи од висок калибар metalwork идеален за употреба во спални соби, купатило, кујна, перална, патио, луксузни хотели и бањи. ✔ВКЛУЧУВА 12"крпа бар, тоалет хартија носителот & облека куки.Сокриени завртки дизајн & ѕид-поставена инсталација.Откако три предмети се монтирани, стои назад и се восхитувам на вашата бања е импресивен мини преуредување. ✔ЛЕСНО може да се монтира на различни површини, вклучувајќи, но не ограничувајќи се на плочка и base.Сите монтажа хардвер е вклучена.Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници.Материјал : Нерѓосувачки Челик SUS304.Заврши : Бранеа Злато. 1 x Крпа Бар. 1 x Тоалетна Хартија Држачот. 2 x Кука. 3 x Завртки Пакет. 1 x Инсталација Рачно.

Главните карактеристики

Избор на клиент