.

.

Дизајнерите Впечатоци 652369 Масло Протри Бронза Две се Справи со Тоалет Тоалет Суета Тапа - Бања Потоне Тапа со Појавување на Pop-Up Исцедете го Намали Собрание

Дизајнерите Впечатоци 652369 Масло Протри Бронза Две се Справи со Тоалет Тоалет Суета Тапа - Бања Потоне Тапа

DEN 886.80

Пристапност
Во достапна форма

Лесно Do-It-Yourself инсталација со домаќинство tools.Во согласност со ниски води барања.Washerless Вентили - Проток : 1.5 GPM (5.7 LPM).Две Се Справи Со Дизајн - Пластични Наредени Хибрид Патишта,.АДА Согласност. 5 Година Ограничена Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент