.

.

Виси Складирање Кеси, 6-Пакет од 10 x 12.5-инчен Clear Виси на Пластични Кеси, Преносни се Откажам Торба За во Училница, Библиотека И Фармацевтска Употреба, Зачувајте го Ва?

Виси Складирање Кеси, 6-Пакет од 10 x 12.5-инчен Clear Виси на Пластични Кеси, Преносни се Откажам Торба За

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Производ Големина : 10 инчи x 12.5 инчи Книга Другар Кеси, 6-pack Јасно Преносни се Откажам Торба.Производ Материјал : виси складирање торба е направен од високо-квалитет 4-мили полиетилен со добра airtightness, која може да го спречи торба од discoloring и да се обезбеди интегритет на содржината.Уникатен Дизајн : рачка е додадена на кеса за да се олесни виси, и тоа може да бидат обесени на 3/8-инчен прачка за да се зачува простор.Дршката има голем капацитет на носивост и може да носи тежината на за 3kg да ги задоволат вашите потреби.Примена : Виси Складирање Кеси може да се спаси виси кеси се задржи книги, игри, загатки, Цд-а, слушалки, хоби и занаетчиски материјали, прирачници, постери, табели и многу други објекти.Тоа е сакан од страна на наставниците, библиотекарите, докторите и семејството на студентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент