.

.

Mxzzand Батеријата Брзо Полнач, Изолација и Топлина Дисипација USB Полнач за Преносни Брзо Полнење за Мобилни телефони Полначи Моќ Банка Компјутери

Mxzzand Батеријата Брзо Полнач, Изолација и Топлина Дисипација USB Полнач за Преносни Брзо Полнење за Мобилни

DEN 1924.80

Пристапност
Во достапна форма

LCD со висока дефиниција дисплеј, вградена во екранот, може да се покаже полнење на батеријата процес и брзо полнење.Светло на индикаторот за полнење, high‑definition LCD дисплеј покажува во реално време во статусот на полнење, две групи на LED индикатори на екранот независно за време на полнењето, процесот на полнење се видливи, и да престане по интелигентни завршување на полнење.USB дизајн, може да биде вклучен во различни USB порти, како што се мобилни телефони полначи, моќ банка, компјутери, и др.Брзо полнење параметри, 9 V 2 A, кога полните главите или мобилен моќност е 9 V 2 A, тоа покажува брзо полнење, под нормални полнење, нормално полнење без БРЗ приказ.Вграден‑во интелигентни заштита коло чип, ефикасно спречување overcharge, overvoltage, прекуструјна, прегревање, краток спој заштита.Тоа има карактеристики на изолација и топлина дисипација, компресија и отпорност на абење.

Главните карактеристики

Избор на клиент