.

.

Усна Неонски Знак LED Светло - Protecu USB Батеријата е Придвижуван Неонски Ноќ Светла за Спалната соба & Неонски Знаци Ѕид Оркестарот Светлина за Роденден, Свадба Партија

Усна Неонски Знак LED Светло - Protecu USB Батеријата е Придвижуван Неонски Ноќ Светла за Спалната соба & Неонски

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА на НЕОНСКИ ЗНАК : L : 10.6" * H : 5.7" * W : 0.79", прекрасна неонски знаци за ѕид оркестарот.Оваа симпатична усна неонски знак е прилично украс за вашиот дом, особено за вашите деца' спалната соба ѕид оркестарот.СВЕТЛО ДО ВАШИОТ ДОМ : неонски ѕид знак е прекрасен неонски светлина и убава и модерна led светло знак за декор.Тоа создава топла светлина амбиент во вашиот дом.USB & БАТЕРИЈАТА НАПОЈУВА УСНА НЕОНСКИ СВЕТЛИНА : Protecu симпатична усна неонски знаци за спалната соба може да се напојува со 3 X AA батерии(не се вклучени) или USB кабел.Можете да се поврзете на компјутер, ТВ или моќ банка.Дупки на неонски светла направете го тоа лесно да висат на ѕидот.Тоа е пренослив и многу удобен.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ & ВИСОКО БЕЗБЕДЕН : Ова виси усна led знаци за спалната соба ѕид направен од еко-пријателски пластични материјали со низок напон, е енергетски ефикасен и популарни неонски светлина.Тоа нема да биде добивање на топла дури и по долго време користење и затоа може да се користи безбедно во детската соба.СОВРШЕН DIY ДОМА ДЕКОР ПОДАРОК : Protecu декоративни led неонски знаци се совршен подарок за девојчиња и деца декор за Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, роденден, свадба, забава, перформанси, специјални прилики, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент