.

.

Hooke Патот Пред Мрежа Скара Вметнете за Џип Гладијатор JT/Jeep Wrangler Л 2018 2019 2020 2021 2022 - Избледени White & Црно НИ Знаме

Hooke Патот Пред Мрежа Скара Вметнете за Џип Гладијатор JT/Jeep Wrangler Л 2018 2019 2020 2021 2022 - Избледени

DEN 1031.76

Пристапност
Во достапна форма

➤ Hooke Патот Пред Решетката Решетката Вметнете Компатибилна со 2018 2019 2020 2021 2022 Jeep Wrangler Л и Jeep Гладијатор JT Модели. ➤ Се заштитат вашиот Џип Wranglers Решетка од четка, инсекти и други трага опасности. ➤ Трајни челична конструкција; Боја : избледени бела и црна Американското Знаме дизајн. ➤ Дава личен изглед. ➤ Лесен за Инсталација : нема дупчење што се бара, unsnap пластични завртки над радијатор/скара и лизгајте надолу во предниот дел.На Hooke Патот Бренд е сертифициран како член на SEMA.Ние сме studious и постепено да растат до биде professoinal резервни на мало.Како SEMA член, ќе се направи, купува, продава и употреба на сите видови на специјалност делови и додатоци да се направи возила повеќе атрактивни, повеќе уникатен, полесно, побрзо, побезбедно, повеќе да се забавуваат, па дури и како-нова повторно.Ви посакувам имаат страшно off-road искуство со нашите производи.Зајакнете го вашиот оф-roader е пред крај со стил со Црно и Бело предната решетка insert од Hooke Патот Решетката Влошки.На оваа високо-квалитетни решетката се изработени од високо квалитетен материјал кој е тестиран за сила и издржливост.Навистина, оваа решетка вметнете е дизајниран за да се обезбеди неспоредлив заштита од остатоци и опасности на патот.И го подобрува изгледот, оваа решетка е УВ насликани со Црна и Бела завршница која глуми Американските гордост во одлична монохроматски.Изграден за брутална патишта, оваа решетка вметнете е направен од високо трајни перфориран челик за максимална сила.Тоа е исто така обложени со отпорен на корозија, УВ обоен црвено финиш кој го подобрува вашиот Wranglers солиден жалба.Оваа решетка вметнете инсталира лесно и брзо.Некои основни рака алатки се потребни.Едноставно ги отстраните вашите Wranglers предната решетка и извади фабрика влошки.Потоа се закачите на оваа решетка вметнување на своите врати.

Главните карактеристики

Избор на клиент