.

.

MaxGear Акрилик Знак Носителот, Знак Носителот Пластика Хартија Носителот Коса Назад Знак Носители 8.5x11 инчи Знак Носителот Пластични Екранот Стојат за Канцеларија, П?

MaxGear Акрилик Знак Носителот, Знак Носителот Пластика Хартија Носителот Коса Назад Знак Носители 8.5x11 инчи

DEN 472.80

Пристапност
Во достапна форма

【Стандардна Големина & Совршен 3 Pack】 Овој пакет содржи 3 парчиња од 8.5 × 11 инчен коса-назад знак на сопствениците.Секој знак носителот има отворањето на својата страна за лесно хартија вметнување.Стандардна големина на хартија работи најдобро. 【Премиум Акрилик Материјал】Акрилик знак носители се направени од високо квалитетни акрилик што го прави постабилна и издржливи.Јасно акрилик знак носителот не ќе слабо или пак жолта под континуираното изложување на сончева светлина која нуди врвен екранот ефект. 【Коса Назад Дизајн】Нашите пластика хартија носител е дизајниран со стабилна коса база.Со иновативни коса-назад само-стои дизајн, акрилик носителите на стабилна доволно што го прави идеален избор за статистика за да прикажете слики, објавување или рекламирање памфлети. 【Разноврсна & Голем Капацитет】 Коса назад знак носител е дизајниран за countertop користите, да ги задржи вашиот десктоп или работното место чисто и уредно!Тоа е совршен за статистика помошник за вас. 【Се грижите Бесплатна Услуга】Секое купување од нас може да се добие задоволство служба во рок од 12 месеци.Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате слободно, и ние ќе обезбеди сте задоволни решение.

Главните карактеристики

Избор на клиент