.

.

SOSOFLY Нови Мини Преносни Полнач, Мобилен Моќ Банка, Мали Keychain, Мобилен Телефон Моќ Банка (Бела)

SOSOFLY Нови Мини Преносни Полнач, Мобилен Моќ Банка, Мали Keychain, Мобилен Телефон Моќ Банка (Бела)

DEN 1384.80

Пристапност
Во достапна форма

реалниот капацитет на:5000m Ah.производ големина:117x52.6x25.5мм.батерија тип:На одделение литиум battery.net тежина : 0.19 кг.Спецификација за производ: реалниот капацитет на:5000m Ah батерија тип:На одделение литиум батерија текст: 5 V / 1А излез:5 V / 1А случај материјал:ABs + кожа ефект производ големина:117x52.6x25.5mm нето тежина : 0.19 kg Превозот листа на пакет : 1*моќ банка Мерки на претпазливост за батеријата одржување : 1. Во случај на честата употреба на полначот, обидете се да се контролира батеријата јачина на звук за да започнете со полнење во рок од 20% да го продолжи животниот век на батеријата. 2. Ако не се користи често, вие мора целосно да ја наполните тоа еднаш месечно и ја користите еднаш месечно, така што батеријата може да се продолжи доколку тоа е целосно наполнета и испразнета секој месец.

Главните карактеристики

Избор на клиент