.

.

На доградба на акрилни Нокти Комплет - 42 Бои Сјајот на доградба на Акрилни Нокти во Прав и Мономер на доградба на Акрилни Нокти Течни Поставите Помине Совети Акрили?

На доградба на акрилни Нокти Комплет - 42 Бои Сјајот на доградба на Акрилни Нокти во Прав и Мономер на доградба

DEN 448.56

Пристапност
Во достапна форма

Ве молам, оди напред и да го направи купување, со целосна доверба. Cliping и Пескарење Ноктите. Нанесете тенок солидна гел (не се вклучени во овој комплет)или UVGel(јасен), лек (UVlamp,2 минути или LED светилка,30-60-тите години) се исуши.покрај тоа, со исклучителна на доградба на акрилни нокти комплет пакување и упатството, таа е одличен избор за подарок сопруги, мајки, или пријателки. Се применуваат база на грб и сув со UVlamp(2 минути) или LED светилка(30-60-тите години) се додека целосно да се исуши.Нашите помине уметност декорација алатки доаѓа со сè за да се задоволат вашата потреба, совршен за професионални салон употреба или дома, DIY помине artacrylic помине комплет include3 x Акрилик во Прав(Бела, Розова, Јасно)1 x Поли Помине Продолжување Гел(Јасно)1 x 75m L Помине Цвеќиња Monomer1 x База Coat1 x Врвот Coat1 X Транспарентен Притисок Bottle1 x Помине Лепак Триаголник cuticle нож за лупење scraper и тласкач set1 x 12 Различни бои на rhinestone1 x 12 Различни бои на pearl3 x Помине File1 x Криви Tweezer1 x Сликарство Pen1 x на доградба на Акрилни Нокти Brush1 x Cuticle Fork1 x Cuticle Pusher1 x Лажни Pratice Finger1 x Помине Cutter1 x Чистење Brush20 x Дрво Sticks42 Бои Мода Нокти Акрилик Kit18 бои на доградба на акрилни нокти powder12 бои помине уметност glitter12 бои помине уметност sequins1 x Cuticle revitalizer масло (3ml)1 x 500 Парчиња на француски Лажни Нокти во Различни Size How да се користи Хексагонални Sequins/Сјајот/Rhinestones : 1.АКРИЛИК СЕТ ПОМИНЕ УМЕТНОСТ МАТЕРИЈАЛИ - Со цел да се даде на клиентите подобро искуство, ние додадете база на грб и горниот слој на оваа доградба на акрилни нокти за полнење и со висок квалитет на база на капут и на врвот грб, можете да се создаде убава нокти совети/ акрилни нокти за долготрајни и искра ефект.УСЛУГА за НА доградба на АКРИЛНИ НОКТИ КОМПЛЕТ - Ние и ветуваме да им обезбеди на сите наши клиенти со одлична доградба на акрилни нокти за полнење и услуги. Применуваат Cuticle Revitalizer ако е потребно.Ако има било какви проблеми со доградба на акрилни нокти за полнење, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Отстранување на Нечистотии со четка за чистење. Се применуваат горниот слој и ја излечи со UVlamp(2 минути).Тогаш лек(UVlamp,2 минути или LED светилка,30-60-тите години) се исуши.Ние Нудиме Замена Или Рефундирање На Услугата.

Главните карактеристики

Избор на клиент