.

.

BSN Спортски Мрежа Duffel Кеси

BSN Спортски Мрежа Duffel Кеси

DEN 1324.80

Пристапност
Во достапна форма

Отворена мрежа држи крпи и облека свежи и суви.Преголеми 36"L x 15"В. Карактеристики целосна должина патент, рачки и рамо, рака.Направете го тоа лесно за нив да се задржи нивната опрема заедно.Mesh duffel кеси се великодушно големина, 36 Lx15"В Отвори mesh ткаенини помага да се задржи крпи и облека свежи.Торба има целосна должина патент, рачки и рамо, рака.Се продаваат поединечно.

Главните карактеристики

Избор на клиент