.

.

10PCS Мини Antislip Домаќинство Насловна & Живеат Облека Ги Собираат Облека Рек Складирање Носителот Плакарот Организаторот(црвен)

10PCS Мини Antislip Домаќинство Насловна & Живеат Облека Ги Собираат Облека Рек Складирање Носителот Плакарот

DEN 81.36

Пристапност
Во достапна форма

Против пролизгување мини собираат облека рек кука, навистина магија простор saver, да ви даде дополнителни плакарот простор.Може да се користи за да висат на облека решетката за да се поврзете на следната облека решетката за организирање на вашата облека и заштеда на време.Едноставен и практичен дизајн, и лесен за употреба.Сосема Нов и Висок Квалитет.Име : Облека Закачалка.

Главните карактеристики

Избор на клиент