.

.

Xitomer Пред Масло Купот на Стража за F800R 2010-2011 Течност во Резервоарот Guard Покритие за F650GS 2008 2009 2010 2011 2012 F800GS Течност Резервоарот Заштитник (Cid)

Xitomer Пред Масло Купот на Стража за F800R 2010-2011 Течност во Резервоарот Guard Покритие за F650GS 2008 2009

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Fitment : Одговара за F650 GS F800 GS 2008-2012 /F800 R 2010-2011. Штити Кочница / Спојки Резервоар Од Добивање Искинати исклучување или Tampered.Материјал : Алуминиум Легура.Функција : Ги Штити Кочница / Спојки Резервоар од Добивање Искинати Исклучување или Tampered Со.Лесна инсталација, Без Инсталација Настава.Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет (Резервни Производ, Не ОЕМ Еден) Материјал : Алуминиум Боја : Црна Fitment : Одговара за F650 GS 2008-2012 Одговара за F800 GS 2008-2012 Одговара за F800 R 2010-2011 Пакетот Вклучува : Еден дел на Предна Кочница Резервоарот Гарда.

Главните карактеристики

Избор на клиент