.

.

Усна Неонски Знак - Protecu USB Батеријата е Напојува ЛЕД Знаци Неонски Светла за Спалната соба | Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот светне за Роденден, Свадба Партија Божиќ

Усна Неонски Знак - Protecu USB Батеријата е Напојува ЛЕД Знаци Неонски Светла за Спалната соба | Неонски Знаци

DEN 280.56

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА на НЕОНСКИ ЗНАК : L : 10.6" * H : 5.7" * W : 0.79", убави розова неонски знак за ѕид оркестарот.Оваа симпатична усна неонски знак е прилично украс за вашиот дом, особено за вашите деца' спалната соба ѕид оркестарот.СВЕТЛО ДО ВАШИОТ ДОМ : неонски знак е прекрасен ѕид оркестарот светлина за соба и убави и модерни декоративни неонски ѕид светла за дома декор.Тоа создава топла светлина амбиент во вашиот дом.USB t се добива топла.Дали led неонски светлина го исклучите автоматски?. -Не, Тоа треба да го исклучите рачно.

Главните карактеристики

Избор на клиент