.

.

Cellet Супер Силен Максимална Заштита на Екранот Заштитник за HTC Рима

Cellet Супер Силен Максимална Заштита на Екранот Заштитник за HTC Рима

DEN 47.76

Пристапност
Во достапна форма

Штити од гребење, стружење, и триење.Прилагодено со цел да се вклопи во вашиот LCD екран.Се отстранува без да остават остатоци марка.Вклучува на воздушен меур изстискване и микро влакна ткаенина за чистење.Брзо и лесно лепливоста на екранот.

Главните карактеристики

Избор на клиент