.

.

Southbend Спектар 1177642 Плоштадот Приклучок

Southbend Спектар 1177642 Плоштадот Приклучок

DEN 537.60

Пристапност
Во достапна форма

Вистински ОЕМ замена дел.За повеќе од сто години, Southbend има произведено најдобрите во тешки-должност печки, се движи, и пареа.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Јужна наведнуваат Спектар 1177642 Плоштадот Приклучокот.

Главните карактеристики

Избор на клиент