.

.

Амазон Основите Само 11,6 Урбан Лаптоп Ракав Случај - Сина

Амазон Основите Само 11,6 Урбан Лаптоп Ракав Случај - Сина

DEN 325.20

Пристапност
Во достапна форма

Форма-фитинг лаптоп ракав држи вашиот лаптоп безбедно од испакнатини, гребнатини, прашина, и spills.Лесни, ултра-тенок дизајн за лесно да се носи на сопствена или лизгање во торба.Направен од флексибилни, гума-како neoprene материјал за амортизирање заштита, елегантни сина боја.Одговара на повеќето лаптопи до само 11,6 инчи; брише се чистат со влажна крпа.Мерки 12.5 0,8 9 инчи; поддржан од страна на Основите 1-година ограничена гаранција.Опис на производот Основите Само 11,6" Урбан Лаптоп Ракав Случај - Сина Од Производителот Основи.

Главните карактеристики

Избор на клиент