.

.

ITM T3-050-01#1 од 2 Филипс Малку (25 Pack)

ITM T3-050-011 од 2 Филипс Малку (25 Pack)

DEN 191.52

Пристапност
Во достапна форма

1/4-инчен Хексадецимален Моќ Ритам месо тело. #1 од 2-инчен Филипс Малку.Рк. 58-62 Индустриски Квалитет.ITM или Меѓународни Алатка за Производство, нуди светска класа решенија за Индустриски Дупчење и Сечење на апликации.Докажано сигурен тестирање од страна на експерти во дизајн, иновација и производство направиле ITM глобален лидер од 1987 година. Со повеќе од 4.000 достапни објекти и 30% се Направени во САД, ITM се фокусира на изведба и квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент