.

.

Alteya Органски Влага Dew Рака Крем 30ml - Сертифицирани Органски страна на кожата третман крем со роза вода и екстракт од јасмин, moisturising и омекнување

Alteya Органски Влага Dew Рака Крем 30ml - Сертифицирани Органски страна на кожата третман крем со роза вода

DEN 188.40

Пристапност
Во достапна форма

Органски Lighweight Формула.Збогатен со Смирувачки Алое и Слатка Јасмин.Само Природни Состојки.Помага Јадев, Омекне и да ги Заштитат Рацете од Дехидратација.Направен во Бугарија, Европа.Овој 100% природни и сертифицирани органски рака крем со Роза и Јасмин.На лесно се апсорбира и не-мрсна формула брави во влага како невидлива ракавица, лекување сувост и дехидрација, обезбедувањето на долготраен мекост, додека пријатен мирис им помага на умот и телото се развивам.

Главните карактеристики

Избор на клиент